PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : transferlerin adamlarından biridir Aydın yerken

admin
03.Aralık.2019, 09:02
önce Çanakkale'de sonra Karagümrük Ama Fener Genç'te geçmişi var İsmail Şeref Özer Yıldırım Arap Yıldırım istanbulsporlu o gün tatil Birol Şenol Ziya Aydın Nedim yok burada şimdi Aydın Yelken rahat adam geçen sol ayağını çok iyi kullanıyor yengeç derlerdi Galiba tam pozisyon yanında oynattı bak şimdi dedim Selim Aydın O
da o gün sonra 3 sene işte onu tahta bende 5 tane layık dedim Bakalım 5 tane konu açtım tekrar yine de aynen

senin gösterdiğin şekilde ekleyip gönderdim mikrofon yok ama var ya Sen ne yaptın var mı onay gelen sana ama var değil mi Yani ben geleyim de bir Alanya kaç tane koyacak gideyim bakayım Bayern Münih Milan daha ondan öncesi var lan Ne oldu biliyor musun leme maçında için İstanbul'a gidiyor kusura bakma enim yerime

kim olacaksınız İyi o zaman düşürmedi ama 24 saniye gerçekten iyi bir süre buraya çabuk dönüp hızlı ilerleyebilir s yakın bir derece elde edebilir 7 adımda geçti �ok farklı olurdu sezon orada başladı Ersun Hoca gitti İsmail Kartal geldi hatırlıyorsanız Fenerbahçe'de biz hazırlık maçına hazırlık başına gelmişti İsmail hocanın bana söylediği Salih burada olsan bende oynuyorduk işte acaba orada Fenerbahçe'de kalsaydın