PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İsmail hoca ile birlikte Çünkü ben falan derken

admin
03.Aralık.2019, 09:02
İsmail hoca da Aykut Hoca'nın yardımcılığını yapıyor İsmail Tezcan da aramızda iyiydi Şimdi burada olsan ben de oynuyordum falan demişti yani kalsaydı Fenerbahçe'de çok farklı yerlere gidebilir de benimsin işte Roma'ya gittim Roma'da da inanılmaz bir kadro var demişti kaldıra genişliği vardı bütün yani o yüzden girecek olan da o yüzden zeka çıkıyordu Totti giriyordu benden böyle bir oyuncu grubunda orada arasında da kaldık

eski Roma'da o zaman vardı Hoca orta sahada Piyanist V rossii tercih ediyordu hiç Hiç değişiklik yapmadı Yani bu oyuncuların dışına çıkma benim kendimde o zaman seçim hatası oldu aslında �ncelikle benim için adres sordu geldi takımda görmek istiyorum dedi İnter maçında oyunu aldım takımın beni 20 dakika da bizim takımı seviyesini değiştirdim girdim hemen nasıl söyleyeyim O yatak yapmaya başladı Onu bulduk bittikten

sonra Toki Oyuna girdin dedi kusura bakma dedi Senin daha fazla oynatmak isterdim falan dedi ama ne oldu
Geçmiş geçmişte kaldı Geçmiş geçmişte kaldı Şimdi benim için şu olayı çok önemli takım ve koca koca benle ilgili nedir seviyorum Bu Atatürk'ü olmuş anı Avrupa olmuş yani benim için ben şimdi söyle bir ayırt etmiyorum yani Allah Avrupa'da kalayım ya da Türkiye'ye dönüyorum artık Hoca önemli Hoca ve takım önemli